Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Pulsu Powiatu”, w którym piszemy m.in. o: przygotowaniach powiatowych placówek oświatowych do nowego roku szkolnego w kontekście epidemii COVID-19, ubieganiu się o rządowe wsparcie powiatowych inwestycji oraz o ważnym kroku starostwa w kierunku rozwiązania problemów z przechowywaniem pojazdów usuniętych z dróg publicznych.

Informujemy o sprawach istotnych dla mieszkańców, takich jak przywrócenie bezpośredniej obsługi interesantów w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego (od 17 sierpnia br.) czy wznowieniu – z dniem 1 września br. - obsługi klientów przez Oddział Zamiejscowy Wydziału Komunikacji w Ozorkowie.

Na rozkładówce wspominamy wakacje w powiecie zgierskim i sierpniowe obchody 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Polecamy także Czytelnikom obszerny materiał na temat dwudziestoletniej działalności Stowarzyszenia Agroturystycznego Ziemi Zgierskiej.
 
Te i wiele innych artykułów znajdziecie Państwo w 71 wydaniu „Pulsu Powiatu”. Już dziś zachęcamy do przeczytania wersji elektronicznej, a wersja papierowa od jutra dostępna będzie w punktach dystrybucji na terenie całego powiatu.