Zachęcamy do przeczytania 66 numeru „Pulsu Powiatu”, a w nim m.in.: o obchodach 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, o podsumowaniu wielomilionowego projektu termomodernizacyjnego, zrealizowanego w powiatowych budynkach użyteczności publicznej, a także o wręczonych po raz pierwszy Nagrodach Sportowych Powiatu Zgierskiego i ich laureatach.


Polecamy lekturę ciekawego wywiadu ze "skrzatologiem" Konradem Dzięcielewskim, planującym z początkiem maja 2020 r. otwarcie Doliny Skrzatów w nowej lokalizacji na terenie powiatu zgierskiego - Chociszewie. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa także artykuł o wicemistrzach Polski Seniorów w tańcach standardowych Aleksandrze i Marku Markiewiczach.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą relacją z dwóch wydarzeń sportowych: VX Halowego Mitingu Lekkoatletycznego w Zgierzu oraz X Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty, rozegranego w Głownie.

Te i wiele innych artykułów znajdują się w 66 wydaniu „Pulsu Powiatu”. Już dziś zachęcamy do przeczytania wersji elektronicznej miesięcznika oraz papierowej, która dostępna jest w punktach dystrybucji na terenie całego powiatu.