Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Pulsu Powiatu”, w którym podsumowujemy prawie cztery miesiące walki z pandemią Covid-19, przedstawiamy czterech pierwszych Ambasadorów Powiatu Zgierskiego, a także piszemy m.in. o Dniu Przedsiębiorcy i budowie pasywnej hali sportowej w Aleksandrowie Łódzkim.

Pisząc o pandemii, dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy w tym trudnym czasie zaoferowali różnego rodzaju wsparcie powiatowym domom pomocy społecznej i domom dziecka. Wspominamy także wolontariat sióstr zakonnych i brata w DPS w Głownie.

Informujemy o tym, jak bezpiecznie załatwić sprawy w urzędzie, jak skorzystać z nieodpłatnej porady prawnej czy umówić wizytę w Wydziale Komunikacji.

Polecamy naszym Czytelnikom wywiad z Mają Marchwicką – nastolatką ze Skotnik odnoszącą sukcesy w skokach konnych przez przeszkody oraz jej mamą i trenerką w jednej osobie - Aleksandrą Słuszniak-Marchwicką.

Te i wiele innych artykułów znajdziecie Państwo w 70 wydaniu „Pulsu Powiatu”. Już dziś zachęcamy do przeczytania wersji elektronicznej miesięcznika oraz papierowej, która dostępna jest w punktach dystrybucji na terenie całego powiatu.