Zapraszamy do przeczytania najnowszego 63 numeru „Pulsu Powiatu”, a w nim m.in.: o absolutorium oraz wotum zaufania, które powiatowi radni udzielili Zarządowi Powiatu Zgierskiego, konkursach w powiatowych szkołach, a także dlaczego opłaca się być prymusem.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Agnieszką Adamiak, która wspólnie z mężem, jest rodziną zastępczą dla pięciorga dzieci. Naszej redakcji, pani Agnieszka, opowiedziała m.in., dlaczego z mężem postanowiła zostać rodziną zastępczą, a także jak wygląda życie z piątką dzieci pod jednym dachem.

Warto również przeczytać wywiad z Wojciechem Brzeskim – członkiem Zarządu Powiatu Zgierskiego, który opowiedział o problemach zgierskiego składowiska odpadów przy ul. Miroszewskiej w Zgierzu oraz działaniach jakie powiatowy samorząd podjął w tej sprawie.

Te i wiele innych tematów znajdują się w 63 wydaniu „Pulsu Powiatu”. Już dziś zapraszamy do przeczytania wersji elektronicznej miesięcznika oraz papierowej, która dostępna jest w punktach dystrybucji na terenie całego powiatu.