W swojej działalności stawiają na poprawę bezpieczeństwa na drogach, są inicjatorami wielu akcji szkoleniowych, a także dostarczają sporą dawkę adrenaliny miłośnikom motoryzacji. 

Miło nam poinformować, że Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Łódź, znajdujący się w Kiełminie (gm. Stryków), został kolejnym Ambasadorem Powiatu Zgierskiego.

Wspólnie z Ośrodkiem, pod hasłem „Powiat Zgierski przyciąga… rozrywką”, właśnie poprzez rozrywkę, połączoną z elementami edukacji, będziemy propagować bezpieczeństwo na drogach.

Chcemy pokazać, że słowa: szybka jazda i bezpieczeństwo mogą iść w parze, a zamiast próbować swoich sił na ulicach, można skorzystać z profesjonalnego toru wyścigowego.

Tor Łódź składa się m.in. z 1,5 km nitki o szerokości 8-12 m, dwóch płyt poślizgowych i jest jedynym tego typu obiektem w województwie łódzkim, który daje możliwość bezpiecznej jazdy kierowcom samochodów osobowych, motocykli oraz gokartów. Załogę toru tworzą pasjonaci motoryzacji oraz licencjonowani instruktorzy, którzy uczą jak opanowywać samochód w poślizgach i prawidłowo reagować w sytuacjach ekstremalnych.