50 lat pracy zawodowej – taki wyjątkowy jubileusz obchodził dzisiaj Jerzy Lis – specjalista w Biurze Inwestycji i Remontów Starostwa Powiatowego w Zgierzu. Z tej okazji starosta zgierski – Bogdan Jarota, złożył jubilatowi gratulacje i wyrazy uznania.

Jest pan osobą, która sumiennie i odpowiedzialnie wykonuje powierzone obowiązki, niejednokrotnie pomagając też innym – mówił starosta Bogdan Jarota. – Dzięki pana zaangażowaniu udało się pomyślnie zrealizować wiele projektów inwestycyjnych, remontów budynków starostwa i jednostek organizacyjnych powiatu zgierskiego.

Jerzy Lis, od 2007 r., z przerwami, jest pracownikiem powiatowego samorządu. Do jego zadań należy m.in. przygotowywanie niezbędnej dokumentacji w zakresie prowadzenia inwestycji oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją. Wcześniej, przez wiele lat, pracował w przedsiębiorstwach i instytucjach zajmujących się administracją nieruchomościami.

Zapytany o to co robić, by osiągnąć w zdrowiu taki imponujący staż zawodowy, Jerzy Lis odpowiada, że najlepszą receptą jest aktywność.