W Święto Zakochanych pomyśl o sobie, bo dla wielu ludzi wokół, to ty jesteś wyjątkową osobą - ukochaną mamą, najlepszym tatą, wspaniałą babcią, czy niezastąpionym dziadkiem ...

Powiat zgierski ma dla swoich mieszkańców walentynkowy prezent - darmowe badania markerów nowotworowych: raka jajnika, gruczołu krokowego oraz żołądka i trzustki.

- Współpracując z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Zgierzu wykupiliśmy dla mieszkańców naszego powiatu pakiet badań, w ramach promocji zdrowia - mówi starosta zgierski Bogdan Jarota. - Jestem przekonany, że dzięki tej akcji wielu z was zda sobie sprawę, że warto dbać o siebie, po to by jak najdłużej cieszyć się chwilami spędzonymi z najbliższymi.

Jak wziąć udział w akcji?

Jeśli jesteś mieszkańcem powiatu zgierskiego wystarczy od najbliższego poniedziałku (17 lutego), od godz. 8:00 zadzwonić pod numer telefonu 728-496-461  umówić się na badania.

Krew do badań będzie można oddać w Puncie Pobrań dla Pacjentów komercyjnych mieszczącym się Przychodni Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej pok. nr 5* w godzinach od 9.00-12.00.

Laboratorium Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu, które będzie przeprowadzało badania, posiada świadectwa Centralnego Ośrodka Badań Jakości w zakresie diagnostyki laboratoryjnej oraz diagnostyki mikrobiologicznej.