A A

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 kwietnia 2020 r. ulegają skróceniu godziny pracy Starostwa Powiatowego w Zgierzu do godz. 13.00.

więcej  

Artysta i nauczyciel, człowiek sztuki, a zarazem pedagog wrażliwy na los osób niepełnosprawnych, organizator licznych wystaw i inicjatyw kulturalnych, od dekad związany z Głownem, gdzie mieszka i pracuje – taki jest Dariusz Młynarczyk - Ambasador Powiatu Zgierskiego, z którym w...

więcej  

Służby wojewody łódzkiego 4 kwietnia dostarczyły do powiatowych Domów Pomocy Społecznej w Ozorkowie, Głownie, Zgierzu i Rąbieniu, 200 litrów płynu do dezynfekcji rąk. 

więcej  

Uprzejmie informujemy, że wraz z wejściem w życie ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw...

więcej  

Publikujemy informację Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu na temat naboru wniosków o udzielenie pożyczki dla mikroprzedsiębiorców.

więcej  

Pogoda sprzyja, więc budowa nowej hali sportowej w Aleksandrowie Łódzkim idzie pełną parą.

więcej  

W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa, podjęliśmy decyzję, że od dnia 16 marca 2020 roku do 13 kwietnia 2020 roku zawieszamy działania Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu, Punktów Informacyjno-Konsultacyjnych w Głownie, Aleksandrowie Łódzkim i Ozorkowie...

więcej  

Kolejne wsparcie od Starostwa Powiatowego w Zgierzu trafiło do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie.

więcej  

Rząd RP wprowadza kolejne, jeszcze bardziej rygorystyczne obostrzenia, w związku z panującą epidemią COVID-19.

więcej  

Przez epidemię COVID-19 znacznie spadła liczba krwiodawców, co może odbić się na zdrowiu i życiu pacjentów, którzy muszą mieć regularnie przetaczaną krew.

więcej  
 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością oddaję do Państwa dyspozycji nową stronę internetową Starostwa Powiatowego w Zgierzu.

Mamy nadzieję, że nowoczesny
i przejrzysty wygląd spełni oczekiwania mieszkańców i ułatwi
dostęp do najbardziej aktualnych
i potrzebnych informacji.

Bogdan Jarota
Starosta Zgierski

 POGODA W ZGIERZU

landscape


BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W POWIECIE


preloader dla kalendarza